Milvana Arko-Pijevac diplomirala je na Prirodoslovno matematičkom fakultetu, Sveučilišta u Zagrebu 1984. godine te stekla zvanje diplomiranog inženjer biologije, smjer ekologija, a od 1986. godine radi u Prirodoslovnom muzeju Rijeka. Od 1995. do 2008. godine bila je ravnateljica muzeja te osim stručnih poslova radila na organizaciji i menadžmentu svih djelatnosti.
Prof. dr. sc. Ana Domančić Krstulović rođ. 1953. u gradu Hvaru istaknuta je hrvatska flautistica s bogatom koncertnom, pedagoškom i umjetničkom karijerom. Diplomirala je na Muzičkoj akademiji u Zagrebu u klasi Tinke Muradori, a nastavila školovanje na Visokoj školi za glazbu i umjetnost u Stuttgartu kod K. Schochowa i A. Nicoleta. Doktorat je stekla na Peabody School of Music na Univerzitetu Johns Hopkins u Baltimoreu kao Fulbrightova stipendistica (Britton Johnson).
Prof. dr. sc. Lidija Runko-Luttenberg je redovita profesorica u području inženjerstva okoliša na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.
Radila je u brodograđevnoj industriji na mjestima inženjera projektanta, voditelja prodaje i člana uprave, u komunalnoj tvrtki kao rukovoditelj, te kao pomoćnica ministra u Ministarstvu zaštite okoliša i prirode.
Marjana Šešelja Botić rođena je 1971. u Zadru, po nacionalnosti Hrvatica, udana i majka dvoje djece, radi na Sveučilištu u Zadru.
Nakon završetka Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i stjecanja titule dipl.oec., upisala je i završila poslijediplomski studij Pomorskog prava i prava mora na pravnom fakultetu Sveučilišta u Splitu i stekla titulu mr. sc. iur.
U radnom vijeku ima stručna, predavačka i poduzetnička iskustva.
Arsen Mujagić rođen je 1964. godine u Rijeci, dugi niz godina aktivist je u Malom Lošinju.
Javno piše i bavi se društvenim fenomenima i sveprisutnim devijacijama u društvu.
Član je Vijeća stranke Javno Dobro.
Daleke 2004. godine poslao upit HNB-u – je su li banke četvrta grana vlasti koja je iznad ustavne trodiobi vlasti u Hrvatskoj.
Željan Jurlin rođen je 1960. godine u Splitu.
Dragovoljac Domovinskog rata i umirovljeni časnik hrvatske vojske.
Dugi niz godina u politici, u četiri mandata vijećnik u MO Kaštel Sućurac i gradski vijećnik Grada Kaštela u dva mandata. Član Vijeća stranke Javno Dobro.
Dugogodišnji volonter, ekološki i javno društveni aktivist.
Eleonora Mandić, rođena 20. kolovoza 1973. godine u Osijeku, Hrvatska, ima bogat i raznolik životni i profesionalni put. Udana je i majka dvoje djece, oboje studenata.
Njeno radno iskustvo započinje 20. kolovoza 1991. godine kao vojnikinja pješakinja Zbora narodne garde u Osijeku u koji je stupila kao dragovoljka Domovinskog rata. Bila je pripadnica 3. gardijske brigade Hrvatske vojske na prvoj crti obrane Osijeka te pripadnica 67. bojne Vojne policije.
Milica Gašpert rođena je 1958.
Obrazovanje: Visoka poštanska škola, potom Poslijediplomski studij tehničko-tehnološki sustavi u prometu i transportu na Fakultetu prometnih znanosti gdje stječe titulu magistre znanosti. Nakon mnogih domaćih i europskih edukacija iz područja zaštite potrošača, kvalitete poštanskih usluga i upravljanja kvalitetom 2012. godine dobila je prestižnu europsku diplomu EOQ - Menadžer kvalitete. Danas umirovljenica.
Vladimira Mascarell, dipl.ing.građ. rođena je u 1963. godine u Zagrebu.
Dugi niz godina djeluje kao aktivistica u supetarskoj udruzi ZaNaS i građanskoj inicijativi Javno Je Dobro gdje je aktivistički štitila javno dobro – pitku vodu kao ljudsko pravo, obranu Peruče od štetnih energetskih projekata do zaštite pomorskog dobra od devastacije na terenu, ali i kroz zakonsku regulativu. Predsjednica je stranke Javno Dobro.